V pátek 21. října přivítali Litoměřičtí futsalisté v hale Chemik svého soupeře SK Interobal Plzeň. První polovinu zápasu ovládli hosté, a do druhé poloviny vstupovali s náskokem 3:0. Do druhé poloviny utkání vstoupilo domácí mužstvo lépe, když ve 23. minutě snížil náskok soupeře Rodrigo Taverna na 3:1. To se nezměnilo, ani když Gardenline muselo hájit dvouminutové oslabení oslabení. SK Interobal Plzeň se znovu prosadil ve 26. a 29. minutě a zvýšil tak na 5:1. Při této ztrátě se Gardenline Litoměřice rozhodlo změnit styl hry a během powerplay se domácím podařilo dát několik branek. Ovšem ani to nestačilo na hostující tým, který si zvládl náskok udržet, a domácí tým tak podlehl týmu SK Interobal Plzeň 8:5.