Přípravný zápas národních týmů Rumunska a České republiky ve futsalu, který se odehrál ve čtvrtek v SC Sluneta Ústí nad Labem přinesl dramatickou podívanou. Po úvodním rozjezdu domácího celku, který si připsal řadu střel nabránu, z nichž dvě proměnil, přišlo ze strany Rumunska bleskové vyrovnání. Hostující tým využil penaltového kopu na bránu, který přišel po vyloučení českého hráče, a střelil první gól. V několika dalších minutách přesnou střelou Rumuni dorovnali na stav 2:2.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili oba celky s bojovností, což přineslo úžasný divácký zážitek. Český tým se dokázal dostat do mnoha střeleckých šancí. Ty ovšem nedokázal proměnit. Rozhodující gól nakonec přišel v posledních minutách zápasu, kdy se podařilo rumunskému hráči uklidit míč do sítě domácích.
Navzdory nepříznivému skóre se pokusil domácí tým zvrátit stav zápasu ve svůj prospěch, a poslední minuty i vteřiny se tlačili na branku Rumunska. I přes to na vyrovnání nedosáhly, a zápas skončil vítězně pro Rumunsko, které bylo, co se týče počtu střel na bránu, daleko za domácím týmem.

Podívejte se na celý záznam utkání na videu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *